Najaarscompetitie 2019

DATA KNLTB NAJAARSCOMPETITIE 2019

 

speeldagen inhaaldagen
week 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
dinsdag 10/9 17/9 24/9 1/10 8/10 15/10 22/10 29/10 5/11 12/11
woensdag 11/9 18/9 25/9 2/10 9/10 16/10 23/10 30/10 6/11 13/11
donderdag 12/9 19/9 26/9 3/10 10/10 17/10 24/10 31/10 7/11 14/11
vrijdag 13/9 20/9 27/9 4/10 11/10 18/10 25/10 1/11 8/11 15/11
zaterdag 14/9 21/9 28/9 5/10 12/10 19/10 26/10 2/11 9/11 16/11
zondag 15/9 22/9 29/9 6/10 13/10 20/10 27/10 3/11 10/11 17/11

 

Gemengd dubbel 17+ donderdagavond (Zuid), 3e klasse afdeling 4

Mario D.,  Pieter L.,  Michiel van M.,  Wieger S.

Marjan H.,  Lisette M. ©,  Janneke R.,  Els V.

 

12-09       VLTC Veldhoven 1  –   Engelsbergen 1          uitslag: 2-2

19-09       Engelsbergen 1   –   Bladel 2                           uitslag: 3-1

26-09       De Doornakkers 1   –   Engelsbergen 1         uitslag: 3-1

03-10       Engelsbergen 1   –   De Kemphanen 1           uitslag: 4-0

10-10       Engelsbergen 1   –   Meerhoven 1                  uitslag: 2-2

17-10       ———-

24-10       Waalre 2   –   Engelsbergen 1

 

 

Heren dubbel 50+ vrijdag, 2e klasse afdeling 7

Biek van der B.,   Adrie van den E.,  Harry H. ©,   Wim M.,  Bart van der M.,  Ron M.,    Jan V.

 

13-09       Engelsbergen 1   –   Tegenbosch 1                uitslag: 0-4

20-09       De Krekel 1   –    Engelsbergen 1                    uitslag: 4-0

27-09       Engelsbergen 1   –   Metzpoint 1                    uitslag: 1-3

04-10       Wolfsbosch 2   –   Engelsbergen 1                  uitslag: 4-0

11-10       De Mast 1  –   Engelsbergen  1                        uitslag: 3-1

18-10       Engelsbergen 1   –   De Hambaken 1

25-10       Engelsbergen 1   –   Zijtaart 1

 

 

Dames dubbel 17+ vrijdagavond, 1e klasse afdeling 6

Bibi B.,   Noortje van B.,   Marjon van G.,   Ilse ter H.,   Manon K.,

Laurie N. ©,   Irene S.

 

13-09       Engelsbergen   –   Gemert 1                           uitslag: uitgesteld

20-09       Packador 1   –   Engelsbergen 1                     uitslag: 1-3

27-09       Engelsbergen 1   –   Mierlo 1                           uitslag: 3-1

04-10       Vlierden 1   –    Engelsbergen 1                       uitslag: 3-1

11-10       De Raam-Lieshout 1   –   Engelsbergen 1       uitslag: 1-3

18-10       Engelsbergen 1   –   Deurne 1

25-10       Engelsbergen 1   –   Heeze 1