Voorjaarscompetitie 2019

Data van voorjaarscompetitie 2019 

 

Teams, die voorjaarscompetitie spelen:

 

ENGELSBERGEN 1 Heren Dubbel 50+ Maandag Middag 2e klasse afd 2

Louis van D. ©, Biek van der B., Jan van G., Erik T., Simon T.,  Jaap V., Heinz W., Geert W.

8 april       Genneperparken 3  –  TCE 1               uitslag: 0-4

15 april     TCE 1  –  Eeckenrode 1                        uitslag: 4-0

22 april     De Mast 3  –  TCE 1                              uitslag: 3-1

6 mei         TCE 1  –  Metzpoint 1                          uitslag: 1-3

13 mei       TCE 1  –  Smashing ’89 2                     utslag: 3-1

20 mei       —–

27 mei        Bokt 1  –  TCE 1                                    uitslag: 2-2

In voorjaarscompetitie geëindigd op plaats 3.

 

ENGELSBERGEN 2 Heren Dubbel 50+ Maandag Middag Open klasse 2e klasse

Harry H. ©, Wil B., Biek van der B., Freek C., Jaap G., Wim K., Wim M., Ron M., Christ van R., Jos V., Henk W.

8 april       TCE 2  –  De Mast 4                                uitslag: 1-3

15 april     Steensel 1  –  TCE 2                                uitslag: 1-3

22 april     TCE 2  –  Bokt 2                                       uitslag: 4-0

6 mei         Smashing ’89 1  –  TCE 2                       uitslag: 2-2

13 mei       Genneperparken 2  –  TCE 2                uitslag: 3-1

20 mei       TCE 2  –  De Hogt 1                                uitslag: 2-2

27 mei       TCE 2  –  Best 1                                       uitslag: 2-2

In voorjaarscompetitie geëindigd op plaats 4.

 

ENGELSBERGEN 1 Dames Dubbel Donderdag Middag Open klasse 3e klasse

Loes K. ©, Margriet D., Hennie van D., Annie van G., Greetje H., Marijke V.

11 april        Tegenbosch 1  –  TCE 1                     uitslag: 2-2

18 april        TCE 1  –  De Korrel 1                          uitslag: 1-3

25 april        Nijnsel 1  –  TCE 1                               uitslag: 4-0

9 mei            TCE 1  –  De Kienehoef 4                   uitslag: 0-4

16 mei          De Doornakkers 1  –  TCE 1              uitslag: 1-3

23 mei          TCE 1  –  Bokt 1                                   uitslag: 2-2

6 juni            De Peppelieren 1  –  TCE 1                uitslag: 2-2

In voorjaarscompetitie geëindigd op plaats  7.

 

ENGELSBERGEN 1 Gemengd Dubbel 17+ Donderdag Avond Open klasse 4e klasse

Lisette M. ©, Marjan H.

Mario D., Pieter L., Michiel van M., Wieger S.

11 april        ’t Slotje 1  –  TCE 1                                 uitslag: 0-4

18 april        TCE 1  –  Liessel 1                                  uitslag: 4-0

25 april        Gemert 1  –  TCE 1                                 uitslag: 2-2

9 mei            TCE 1  –  De Helze 2                              uitslag: 4-0

16 mei          TCE 1  –  Meerhoven 3                         uitslag: 4-0

23 mei          Wettenseind 4  –  TCE 1                       uitslag: 2-2

6 juni            TCE 1  –  De Helze 4                              uitslag: 2-2

In voorjaarscompetitie geëindigd op 1e plaats. 

 

ENGELSBERGEN 1 Dames 17+ Zaterdag Hoofdklasse afd. 12

Marjon van G.©, Ilse ter H., Manon K., Laurie N., Sanne R.,  Irene S., Stephanie W.

6 april           Baston Baselaar 1  –  TCE 1                    uitslag: 6-0

13 april         TCE 1  –  Ludenti 1                                    uitslag: 3-3

20 april         Rapiditas 2  –  TCE 1                                 uitslag: 6-0

11 mei          TCE 1  –  Heteren 1                                   uitslag: 2-4

18 mei          Vormer 2  –  TCE 1                                    uitslag: 5-1

25 mei          TCE 1  –  Oudegein 1                                uitslag: 3-3

1 juni            Avanti ’55 1  –  TCE 1                                 uitslag: 6-0

In voorjaarscompetitie geëindigd op plaats 8.

 

ENGELSBERGEN 1 Heren 17+ Zaterdag 2e klasse afd 28

Maurice van V. ©, Harry van A., Arthur van B., Dennis van den B., Wouter B., Stefan ter H., Daan H.

6 april           Duysel 1  –  TCE 1                                        uitslag: 1-5

13 april         TCE 1  –  Valkenswaard 1                           uitslag: 4-2

20 april         Tegenbosch 1  –  TCE 1                              uitslag: 4-2

11 mei          TCE 1  –  Pieter Brueghel 1                         uitslag: 6-0

18 mei          ELTV 2  –  TCE 1                                            uitslag: 2-4

25 mei          TCE 1  –  Budel 1                                          uitslag: 3-3

1 juni            Prinsejagt 2  –  TCE 1                                   uitslag: 4-2

In voorjaarscompetitie geëindigd op plaats 2.