Voorjaarscompetitie 2018

De data van de voorjaarscompetitie 2018.

 

Maandag Middag Heren dubbel 50+ 2e klasse, afd. 1

Louis v D ©

Jan v G   –   Erik T   –   Simon T   –   Jaap V  –   Heinz W

 

09-04 Eeckenrode 1 TCE 1 1 – 3
16-04 TCE 1 Genneper Parken 1 2 – 2
23-04 De Mast 4 TCE 1 3 – 1
07-05 TCE 1 Waalre 1 3 – 1
14-05 Genneper Parken 2 TCE 1 3 – 1
28-05 TCE 1 De Mast 2 0 – 4
04-06 TCE 1 De Mast 3 2 – 2

 

Maandag Middag Heren dubbel 50+ 3e klasse, afd. 1

Wim K ©

Wil B  –   Freek C   –    Harrie H   –    Wim M   –   Christ v R   –   Henk W

 

09-04 TCE 2 Son en Breugel 1  4 – 0
16-04 Best 1 TCE 2  1 – 3
23-04 Bokt 2 TCE 2  0 – 4
07-05 Metz Point 2 TCE 2  0 – 4
14-05 TCE 2 Smashing ’89 1  3 – 1
28-05 —– —–
04-06 —– —–

 

Team GS W PT
1 Engelsbergen 2 5 5 18
2 Smashing ’89 1 5 4 14
3 Best 1 5 3 13
4 Metz-Point 2 5 0 6
5 Bokt 2 5 0 5
6 Son en Breugel 1 5 0 4

 

Donderdagmorgen Dames Dubbel 17+ 2e klasse, afd. 2

Loes K ©

Hennie v D  –   Annie v G  –   Greetje H  –   Marijke V

 

05-04 VLTC Veldhoven 1 TCE 1 4 – 0
12-04 TCE 1 ’t Root 1 1 – 3
19-04 Bladel 2 TCE 1 2 – 2
26-04 TCE 1 Westerhoven 1 1 – 3
17-05 TCE 1 Duysel 1 1 – 3
24-05 Tos Bergeijk 1 TCE 1 3 – 1
31-05 De Kienehoef 1 TCE 1 1 – 3

 

Donderdagavond Gemengd Dubbel 17+ 4e klasse, afd. 5

Lisette M ©

Marjan H   –    Sanne R   –    Michiel v M   –   Rob R   –   Wieger S

 

05-04 Tos Bergeijk 2 TCE 1 0 – 4
12-04 TCE 1 De Helze 3 2 – 2
19-04 Carolus 2 TCE 1 2 – 2
26-04

18-04

TCE 1

deze wedstrijd is verzet

De Meijvink 2

naar woensdagavond 18 april

 

1 – 3

17-05 De Helze 2 TCE 1 0 – 4
24-05

07-06

TCE 1

nog 2 wedstrijden spelen

Meerhoven 1

om 20.00 uur

2 – 0

2 – 0

31-05 TCE 1 Wettenseind 3 0 – 4

 

Zaterdag Dames 17+ * Hoofdklasse, afd. 3

Laurie N ©

Manon K   –   Martine d M   –   Sanne R   –   Irene S   –    Stephanie W  –   Marijke Z

 

07-04 Volley  1 TCE 1 4 – 1
14-04 TCE 1 Metz Point 1 1 – 4
21-04 Hazendans 1 TCE 1 4 – 1
05-05 TCE 1 Elsloo 1 2 – 3
12-05 TCE 1 NTC ‘72 1 1 – 4
26-05 Eresloch 1 TCE 1 4 – 1
02-06 TCE 1 Born 1 1 – 4

 

Zaterdag Heren 17+ 1e klasse, afd. 6

Maurice v V ©

Harry v A   –   Arthur v B   –   Dennis vd B   –   Wouter B   –   Daan H

 

05-04 TCE 1 ELTV 2 5 – 1
12-04 De Helze 1 TCE 1 4 – 2
19-04 TCE 1 Genneper Parken 2 4 – 2
05-05 Metz Point 1 TCE 1 4 – 2
12-05 TCE 1 Eeckenrode 1 4 – 2
26-05 Echt 2 TCE 1 4 – 2
02-06 Eresloch 2 TCE 1 3 – 3

 

Zaterdag Heren 17+ 3e klasse, afd. 2

Gerben vd O ©

Stefan t H   –   Pieter L   –    Albert M   –    Patrick R

 

05-04 TCE 2 Eeckenrode 4 2 – 4
12-04 Meerhoven 3 TCE 2 3 – 3
19-04 TCE 2 De Korrel 6 2 – 4
05-05 De Mast 3 TCE 2 3 – 3
12-05 TCE 2 Son en Breugel 4 3 – 3
26-05 Genneper Parken 5 TCE 2 1 – 5
02-06 De Mast 4 TCE 2 3 – 3